Ivan

Vsetko najlepsie do Noveho roku

a pocas celeho roku 2008
31.12.2007 17:15:42 | celý článok | osobné | Zo života... | komentáre: 13

Stastne a vesele...

prianie od mojej malickosti.
23.12.2007 23:31:18 | celý článok | osobné | Len tak... | komentáre: 4

Hmmm veru tolko....

sa zmozem po cervenom...
20.12.2007 21:45:38 | celý článok | osobné | Always smile | komentáre: 38

Dobre rano...

opat z autobusu :-)
19.12.2007 09:45:48 | celý článok | osobné | Len tak... | komentáre: 10

December...

alebo mesiac Vianoc...
12.12.2007 19:12:30 | celý článok | osobné | Len tak... | komentáre: 23

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014